Sporta Ziņas: Jans Eidenzons Ir Krievijas čempionāta Uzvarētājs

Satura rādītājs:

Anonim

Sporta ziņas: Jans Eidenzons ir Krievijas čempionāta uzvarētājs

Un Omskas "zemūdenes" ir savākušas balvu kolekciju

No 25. līdz 29. janvārim Čeļabinskas 50 metru peldbaseinā "Stroitel" tiek rīkotas visas Krievijas sacensības zemūdens sportā. Juniori un juniori 14-17 gadus veci, kā arī zēni un meitenes 12-13 gadus veci sacenšas peldēšanā ar spurām, peldēšanā klasiskajās spurās un niršanā. Omskas apgabala komandas sastāvā divi sportisti jau kļuvuši par sacensību godalgotajiem jaunākajā no šīm vecuma kategorijām.

Marijai Badilovai 4 reizes izdevās kāpt uz goda pjedestāla. Pirmajā dienā viņa ieguva 2 sudraba medaļas - 100 un 800 metru distancēs spurās. Otrajā dienā viņiem tika pievienotas vēl 2 sudraba medaļas - Marija bija otrā 50 metru skrējienā ar spurām, kā arī 200 metru skrējienā ar spurām. Artjoms Korņenko ieguva vēl 2 medaļas. Viņš izcīnīja bronzu 200 un 400 metros klasiskajās spuras.

Udmurtijas galvaspilsētā turpinās cīņa par Krievijas čempionāta godalgām ieroču šaušanā un Viskrievijas sacensībām šautenēs un mazkalibra šaušanā starp sportistiem, kas jaunāki par 21 gadu. Iževskā ieradās vairāk nekā 400 dalībnieki no 39 valsts reģioniem.

28. janvārī Krievijas čempionāta ietvaros tika izspēlētas medaļas gaisa šautenes šaušanā pa kustīgu mērķi 10 metru attālumā. Par labāko šajā disciplīnā kļuva Krievijas sporta meistars Jans Eidenzons, pārstāvot Omskas apgabalu. Uz goda pjedestāla viesojās arī mūsu Arsenijs Šišigins, kurš ieguva "bronzu". Otrajā vietā ierindojās Ņikita Oreškovs no Krasnojarskas apgabala.

Tādējādi šodien Omskas apgabala komandai ir jau 3 "pjedestāli". Atgādināsim, ka 27. janvārī Kirils Altuhovs izcīnīja bronzas medaļu vingrinājumā “gaisa šautene, šaujot uz kustīgu mērķi 10 metru attālumā”.