Rondons Palīdzēja CSKA Otro Reizi Pēdējo Piecu Gadu Laikā Sasniegt Krievijas Kausa Ceturtdaļfinālu

Satura rādītājs:

Anonim

Maskava CSKA pārspēt SKA-Habarovskā Krievijas BetCity Cup-2020/21 1/8 finālā - 2: 0. Vārtus mačā guva armijas pussargi Ilzats Ahmetovs un Nikola Vlašić … Priekšvakarā ir pagājuši tieši 20 gadi kopš brīža, kad kļuva CSKA prezidents Jevgeņijs Giners.

Spēle VEB arēnā laika apstākļu dēļ nevarēja notikt, taču stundu pirms sanāksmes sākuma termometra stabiņš nenoslīdēja zemāk par mīnus 6, tāpēc mača delegāts neatrada pamatu spēles atlikšanai. "CSKA ļauj mums spēlēt, mums jārīkojas nekaunīgāk," pārtraukumā sacīja SKA aizsargs Kirils Suslovs.

Līdz tam laikam Habarovskas komanda zaudēja 0: 1 pēc Ahmetova precīzā sitiena. Tie ir piektie Biškekas dzimtenes vārti CSKA labā. Trīs no tiem tika atzīmēti Krievijas kausa izcīņā.

SKA uzbrucējs tika noraidīts otrā puslaika sākumā Vladislavs Bragins … Vispirms tiesnesis parādīja spēlētājam dzelteno kartīti par tiešu sitienu. Mario Fernandesstomēr pēc uzaicināšanas VAR un atkārtojuma skatīšanās mainīju domas. Krievijas izlases aizsargam izdevās turpināt tikšanos.

Atrodoties mazākumā, Habarovskas iedzīvotāji vēl pāris reizes varēja palaist garām. Lielākā daļa mirkļu sāka rasties pēc uzbrucēja ienākšanas laukumā Salomons Rondons … Tas bija pirmais bijušā Rubina un Zenit spēlētāja mačs armijas komandā. Venecuēlietis Maskavas klubā spēlēs īrē līdz 2020./21.gada sezonas beigām.

Punktu mačā pielika Vlašičs, kurš armijas komandā guva savus 30. vārtus.

Krievijas kausa izcīņas ceturtdaļfinālā CSKA iekļuva tikai otro reizi pēdējo piecu gadu laikā. 2019/20/20 turnīra izlozē armijas komanda apsteidza Ufu (1: 0), bet ¼ finālā zaudēja Maskavas Spartak (2: 3). Pirms tam sarkani-zilie nemainīgi pacēlās 1/16 finālā: Tjumeņa (1: 1, 0: 3 pēc sodiem), Avangard (0: 1), Enisey (1: 2). Kopš 2020./21.gada sezonas Krievijas kausa izcīņa notiek pēc jaunas shēmas, tāpēc CSKA kā Eiropas sacensību dalībniece turnīru sāka uzreiz no 1/8 fināla.

Armijas komandas sāncensis ceturtdaļfinālā tiks noteikts, izlozējot.