Salavat Julajev Izvirzījās Vadībā Gagarina Kausa Izcīņas Pirmajā Kārtā Pret Traktor

Satura rādītājs:

Anonim

Gagarina kausa izcīņas 1/8 fināla trešajā mačā Ufas "Salavat Julajev" ar rezultātu 4: 0 sagrāva Čeļabinskas "Traktor".

Pirmajā periodā Ufas labā ripu guva Aleksandrs Kadeikins, mača otrajā trešdaļā vārtus guva Markuss Granlunds un Pēteris Hohrjakovs. Spēles trešajā segmentā pēdējā minūtē Vjačeslavs Soloduhins "Salavat Julajev" labā tukšos "Traktor" vārtos guva ceturtos vārtus.

Rezultāts sērijā bija 2-1 Ufas komandas labā.

Nākamā spēle notiks "Traktor" arēnā 9. februārī pulksten 17:00 pēc Maskavas laika.

Hokejs. KHL. Play-off

Austrumu konference. 1/4 fināls

Trešais mačs

"Traktor" (Čeļabinskas) - "Salavat Yulaev" (Ufa) – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Mērķi: Kadeikins - 1 (Žarkovs, Birjukovs), 12:27 - 0: 1. Granlunds - 1 (Hartikainens), 26:58 - 0: 2. Hohrjakovs - 1, 31:40 - 0: 3. Soloduhins - 1 (p.v., Aleksejevs), 59:39 - 0: 4

Vārtsargi: Fedotovs (Vils, 31:40, 59:06 - 59:39) - Metsola

Smalks: 18 – 4

Metieni: 19 (8+6+5) – 25 (5+6+14)

Tiesneši: Viktors Birins, Martins Frano

7. marts. Čeļabinskā. V. Belousova vārdā nosaukts lidmašīna "Traktors".

Sērijas rezultāts: 1-2