Rondons Guva Vārtus Un Asistēja Mačā Pret Akhmat

Satura rādītājs:

Anonim

Maskavas CSKA mājās uzvarēja Ahmatu Grozniju. Tikšanās VEB arēnā beidzās ar rezultātu 2: 0. Debijas vārtus "armijas" klubā guva komandas jaunpienācējs Solomons Rondons un arī viņa vārtu piespēles dēļ.

Pirmajā puslaikā tā bija līdzvērtīga spēle, taču pārsvars bija CSKA pusē.

36. minūtē Rondons prasmīgi aizveda bumbu līdz soda laukuma robežai, sita, bet trāpīja pa stabu. Minūti vēlāk mājinieki ieguva iespēju izpildīt 11 metru sitienu.

Nizičs ar roku pārtrauca Fernandesa atlaidi. Rondons pietuvojās atzīmei un bija precīzs - 1: 0.

7 minūtes pēc otrā puslaika sākuma Nikola Vlašičs dubultoja armijas komandas pārsvaru. Vlašičs saņēma atlaidi no Rondonas un sita pirmo pieskārienu tuvajā stūrī - 2: 0.

Galu galā Ahmats neko daudz nedarīja, un CSKA varēja padarīt savu uzvaru vēl pārliecinošāku, taču Sanktpēterburgas tiesneša Ivana Sidenkova svilpe fiksēja galarezultātu 2: 0.

CSKA pēc šīs uzvaras gūst 40 punktus un saglabā otro līniju Krievijas čempionāta kopvērtējumā. Akhmats ar 26 punktiem atrodas 11. vietā.