Spartak Piedzīvoja Ceturto Neveiksmi Pēc Kārtas, Zaudējot Rubīnam

Satura rādītājs:

Anonim

Maskavas "Spartak" Krievijas futbola čempionāta 20. kārtas ietvaros ar 0: 2 zaudēja Kazaņas "Rubin". Tikšanās notika Maskavā, stadionā Otkrytie Arena.

Galvenā intriga Maskavas "Spartak" bija jaunpienācēja Kvinsija Promesa parādīšanās pamatsastāvā. Rezultātā spēlētājs parādījās jau no pirmajām minūtēm un spēja nostiprināt sarkanbaltsarkanā uzbrukuma kreiso flangu, taču nespēja gūt efektīvas darbības.

Pirmajā puslaikā var atzīmēt divas dzeltenās kartītes un Romāna Zobņina noraidīšanu. Pēc pārtraukuma sarkanbaltsarkanais treneru korpuss nolēma atsvaidzināt laukuma centru un Hendriksas vietā laukumā parādījās Krāls.

“Rubin” 8 minūtes pēc spēles otrā puslaika sākuma izdevās izmantot skaitlisko pārsvaru sastāvā, un Despotovičs mačā atklāja rezultātu. Kvaratskhelia saņēma piespēli no kāda cita soda laukuma apakšas, pēc kuras viņš stāvēja zem Mozes spiediena un ar piespēli Maksimenko īpašumā atrada Despotoviču, kurš ar piezemējuma sitienu raidīja bumbu vārtu stūrī.

Mača 71. minūtē mača galvenais tiesnesis Sergejs Lapočkins izlīdzināja sastāvus, parādot otro dzelteno Oliveru Abilgoru, taču sarkanbaltsarkanajiem tas nepalīdzēja, un tikšanās 89. minūtē Despotovičs panāca dubultā.

"Spartak" šī ir ceturtā neveiksme pēc kārtas oficiālajos mačos. 20. februārī "Spartak" Krievijas kausa izcīņā piekāpās "Dynamo" (0: 2), un pirms ziemas pārtraukuma divas reizes pēc kārtas zaudēja Krievijas čempionātā: "Zenit" (1: 3) un Sočos 0: 1.

"Spartak" (Maskava) - "Rubin" (Kazaņa) - 0: 2

«Spartaks»: Maksimenko, Žigo, Maslovs (Bakajevs, 81), Jikia, Eirtons, Mozus, Hendrikss (Krals, 46), Zobņins, Ponce, Promess, Soboļevs.

«Rubīns»: Dupins, Samošņikovs, Starfelts, Uremovičs, Zujevs (Begičs, 25), Abilgors, Šatovs, Musajevs (Jevtičs, 80), Kvaratskhelia, Makarovs (Bakaevs, 85), Despotovičs.

Mērķi: Despotovičs, 53, 89.

Brīdinājumi: Gigots, 12; Mozus, 20; Zobņins, 37, 45 + 3; Soboļevs, 75 gadi; Džikija, 87 gadi / Šatovs, 7 gadi; Begičs, 26; Abilgors, 62, 71 gads.

Noņemšana: Zobņins, 45 + 3 / Abilgors, 71. gads

Tiesnesis: Sergejs Lapočkins (Sanktpēterburga)

28. februāris, Maskava. "Otkrytie Bank Arena"