Pirmo Reizi Krasnodara Nezaudēja 2021. Gadā

Satura rādītājs:

Anonim

Krievijas čempionāta 20. kārtas mačā Ural nespēja pārspēt Krasnodaru. Tikšanās beidzās ar rezultātu 2: 2.

Tas bija pirmais Krasnodaras izloze 2021. gadā. Pirms tam buļļi Eiropas līgas 1/16 finālā divreiz zaudēja Zagrebas "Dynamo" (2: 3, 0: 1) un Krievijas kausa izcīņas 1/8 finālā zaudēja Sočiem (1: 2). Ural pagarināja savu trīs līgu sēriju Krievijas čempionātā. Pirms tam Jekaterinburga spēlēja neizšķirti ar CSKA (2: 2), Tambovu (1: 1), Rubinu (0: 0).

Spartak piedzīvoja ceturto neveiksmi pēc kārtas, zaudējot Rubīnam

Krasnodaras sākumsastāvā ir parādījušies astoņi krievi, ar pašreizējo robežu jābūt vismaz trim.

"Bulls" izvirzījās vadībā jau spēles 12. minūtē. Magomeds-Šapi Suleimanovs izcēlās. Uzbrucējam šie ir piektie vārti sezonā.<>

Pēc 20 minūtēm sapulces saimniekiem nācās veikt piespiedu maiņu, savainojumu guva aizsargs Jevgeņijs Černovs. Tā vietā laukumā devās jaunpienācējs Ambroise Oyongo, taču otrā puslaika sākumā viņš tika nomainīts.

Pāris minūtes vēlāk Igors Smoļņikovs rupji pārkāpa noteikumus un ielēja otro dzelteno kartīti, un to no laukuma noņēma tiesnesis Sergejs Karasevs.

Otrā puslaika sākumā Ural izlīdzināja rezultātu. Vārtus guva Rafals Augustinjaks.

Septiņas minūtes vēlāk polis ieguva dubultu.

86. minūtē bullīši varēja izlīdzināt rezultātu, pateicoties Remija Kabellas vārtiem.

Izlozes rezultātā Ural Krievijas čempionātā nostiprinājās 12. pozīcijā. "Kamenes" rēķinā 22 punkti. Krasnodara pakāpās uz astoto vietu. “Buļļu” aktīviem ir 31 punkts.

Nākamajā kārtā Ural spēlēs pret Ufa, bet Krasnodara - ar Spartak. Abas spēles notiks 7. martā. Pirmā sanāksme sākas plkst. 14.00, bet otrā - plkst. 19.00 pēc Maskavas laika.

Krievijas čempionāts. 20. kārta

Krasnodara - Urāls - 2: 2

Krasnodara: Agkatcevs - Černovs (Oyongo, 32, Martynovičs, 46), Sorokins, Kajo, Smoļņikovs - Klassons, Gazinskis, Olsons (Viļena, 63), Suleimanovs (Kabella, 72) - Ionovs, Ari (Vandersons, 63)

Urāls: Godzjurs - Kaļiņins, Strandbergs, Rikovs, Kulakovs - Augustinjaks, Jovičs (Miškičs, 46) - El-Kabirs (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimajs (Gadžimuradovs, 75) - Pogrebņaks (Panjukovs, 68)

Mērķi: Suleimanovs, 12 (1: 0); 52 gadus vecais Augustinjaks (1: 1); 59, (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Brīdinājumi: Smuļņikovs, 26 / Jovičičs, 4; Rikovs, 48 gadi

Svītrojumi: Smoļņikovs, 35 gadi (otrā dzeltenā kartīte)

Tiesnesis: Sergejs Karasevs (Maskava)